Gminny Ośrodek Kultury w Nozdrzcu jest miejscem integracji lokalnego środowiska oraz zapleczem do rozwijania pasji i zainteresowań dzieci i młodzieży. Organizowane cykliczne imprezy takie jak: Przegląd Kolęd i Pastorałek, Dzień Dziecka, Dni Gminy Nozdrzec, Przegląd Kapel Ludowych, Mikołajkowe Debiuty, mają na celu krzewienie wartości rodzinnych, lokalnego folkloru i tradycji. Dzięki pasji artystycznej lokalnych artystów, chęci ukazania własnych umiejętności oraz twórczości, organizowane są warsztaty rękodzielnicze z decoupage, bibułkarstwa, szydełkowania, haftowania, wytwarzania ozdób świątecznych – pisanki ażurowe, bombki przestrzenne. Zasoby lokalowe jakimi dysponuje Ośrodek pozwalają nie tylko na organizację warsztatów, ale także wystaw, pokazów, projekcji filmów i spotkań autorskich.

Fotografie pochodzą ze zbiorów GOK.

36–245 Nozdrzec 36