Kolejny obiekt w Ekomuzeum Kraina Błękitnego Sanu, który warto odwiedzić znajduje się we wsi Kupna na terenie gminy Krzywcza. To gospodarstwo agroturystyczne „Leśne Ranczo” o powierzchni blisko hektara.

Miejsce to cechuje nieskazitelna cisza oraz spokój – kojący nerwy w otoczeniu lasów i rzeki San. Obiekt posiada cztery pokoje czteroosobowe, dwa domki letniskowe z aneksami kuchennymi dające łącznie 33 miejsca noclegowe. Właściciele nie zapewniają wyżywienia, ale pyszne jadło oferuje nasz kolejny obiekt w Ekomuzeum – Zajazd Myśliwski Talar w Ruszelczycach. Na terenie „Rancza” dostępny jest bezpłatny parking, boisko do siatkówki, zarybiony staw z możliwością połowu własnym sprzętem wędkarskim oraz wydzielone miejsce na grill czy ognisko. Przy obiekcie znajduje się duża sala na 120 osób, która stanowi idealne zaplecze do spotkań rodzinnych, firmowych, imprez okolicznościowych również plenerowych.

Oferta sezonowa od maja do września.

Kupna 1A, 37–741 Krasiczyn