W centrum miejscowości Hłudno tuż przy drodze znajduje się kolejny obiekt naszego Ekomuzeum. To Gospodarstwo Agroturystyczne „Wypoczynek pod Skałą”. Gospodarze tego obiektu zaadaptowali cały budynek na usługi noclegowe. Oferują 6 pokoi dwu-, trzy- i pięcioosobowych, w tym 2 posiadają osobne łazienki a 4 mają łazienki wspólne. Turyści korzystać mogą z 2 kuchni z pełnym wyposażeniem oraz jadalni i pralni oraz zamkniętego, bezpłatnego parkingu. Obiekt posiada dostęp do bezprzewodowego Internetu. Właściciele oferują możliwość zorganizowania nad prywatnym stawem ogniska lub grilla, gdzie dla większych zorganizowanych grup zapewniają wyżywienie i zabawę przy muzyce. Ogromnym atutem agroturystyki jest otaczająca go zieleń i właśnie w tej scenerii można również skorzystać z miejsca na polu namiotowym lub drewnianego domku letniskowego, zlokalizowanego na wzniesieniu pod skałą. W domku, z którego rozciąga się piękny widok na okolicę, mieszczą się 3 pokoje dwuosobowe, łazienka oraz salon z aneksem kuchennym.

Hłudno 235, 36–245 Nozdrzec