Ośrodek Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej „Nadzieja” na Wybrzeżu jest miejscem na nocleg dla turystów indywidualnych jak również grup zorganizowanych, które chcą zwiedzić dolinę Sanu położoną na terenie Pogórza Dynowskiego i Przemyskiego. To doskonałe miejsce do zorganizowania szkoleń, konferencji i rekolekcji, a także wszelkich aktywnych form wypoczynku. Dodatkowo, jego dogodne położenie pozwala na odwiedzenie takich miast jak Przemyśl, Rzeszów, Sanok czy też Kalwarii Pacławskiej. W samym ośrodku znajdują się: przytulne pokoje o standardzie „młodzieżowym” oraz pokoje apartamentowe, kaplica, sala konferencyjna, kuchnia, która serwuje pełne wyżywienie dla grup oraz jadalnia. Przy ośrodku dostępny monitorowany, bezpłatny parking, boisko sportowe oraz wydzielone miejsca na grill. W niewielkiej odległości znajduje się rzeka San, a nad nią do dyspozycji gości plaża i miejsce do biwakowania. Dla turystów lubiących aktywnie spędzać czas możliwość jazdy konnej w klubie jeździeckim „Dragon” w Wybrzeżu.

Obiekt położony jest na terenie zabytkowego XIX-wiecznego zespołu dworsko-parkowego, w którym zachował się w oryginalnym stanie zabytkowy spichlerz.

Fotografie udostępnili właściciele obiektu oraz Sławomir Żuk

Wybrzeże 35A, 37–750 Dubiecko