Ośrodek Wypoczynkowy „U Schabińskiej – Krzemienna nad Sanem” położony jest w dolinie rzeki San otoczonej z każdej strony wzgórzami.

W skład ośrodka wchodzi restauracja serwująca doskonałe dania tradycyjnej kuchni polskiej i znajdujące się bezpośrednio nad nią sześć pokoi gościnnych, domki kempingowe mogące pomieścić 60 osób, plac zabaw dla dzieci i basen o głębokości 40 cm, staw wędkarski wraz z nadbrzeżem (12 ha – obecnie stanowi ekosystem podobny do niewielkiego jeziora o głębokość od 2 do 5 metrów i I klasy czystości wody, co sprzyja utrzymywaniu naturalnego zarybienia).

Przy restauracji znajduje się dodatkowe łowisko wędkarskie pstrąga tęczowego (300 m²), z którego samodzielnie złowiona ryba zostanie przyrządzona przez szafa kuchni. Na terenie ośrodka ponadto odkryjemy zadaszone palenisko z miejscem do grillowania oraz obiekty rekreacyjne – boisko do gry w piłkę plażową, siłownię na świeżym powietrzu. Nie zabraknie też miejsca dla kamperów oraz turystów, którzy preferują noclegi pod namiotem.

Właściciele oferują pomoc przy organizacji różnego rodzaju form wypoczynku.

Fotografie pochodzą od właściciela obiektu.

Adres i dane kontaktowe

Adres:

36–204 Dydnia

GPS:

49.6810463, 22.1960146

Nr tel.:
Zaplanuj trasę