Ośrodek Wypoczynkowy „U Schabińskiej – Krzemienna nad Sanem” położony jest w dolinie rzeki San otoczonej z każdej strony wzgórzami.

W skład ośrodka wchodzi restauracja serwująca doskonałe dania tradycyjnej kuchni polskiej i znajdujące się bezpośrednio nad nią sześć pokoi gościnnych, domki kempingowe mogące pomieścić 60 osób, plac zabaw dla dzieci i basen o głębokości 40 cm, staw wędkarski wraz z nadbrzeżem (12 ha – obecnie stanowi ekosystem podobny do niewielkiego jeziora o głębokość od 2 do 5 metrów i I klasy czystości wody, co sprzyja utrzymywaniu naturalnego zarybienia).

Przy restauracji znajduje się dodatkowe łowisko wędkarskie pstrąga tęczowego (300 m²), z którego samodzielnie złowiona ryba zostanie przyrządzona przez szafa kuchni. Na terenie ośrodka ponadto odkryjemy zadaszone palenisko z miejscem do grillowania oraz obiekty rekreacyjne – boisko do gry w piłkę plażową, siłownię na świeżym powietrzu. Nie zabraknie też miejsca dla kamperów oraz turystów, którzy preferują noclegi pod namiotem.

Właściciele oferują pomoc przy organizacji różnego rodzaju form wypoczynku.

Adres i dane kontaktowe

Adres:

36–204 Dydnia

GPS:

49.6810463, 22.1960146

Nr tel.:
Zaplanuj trasę