„Zielona Polana” to Ośrodek Wypoczynkowy w bajkowej scenerii Doliny Sanu, w otoczeniu dziewiczej natury w sercu Pogórza Przemyskiego u wrót Bieszczad. To coś więcej niż góry, rzeka San i przepiękne krajobrazy… to otwarte serca gospodarzy na Gości, prawdziwa regionalna kuchnia i tylko dobra energia 😉

Oferta Ośrodka obejmuje 80 miejsc noclegowych w stylowych chatach góralskich, pokojach hotelowych, kwaterach i Tipi indiańskim.

W Karczmie „Przycupnij se”, która jest częścią „Zielonej Polany” można skosztować specjałów prawdziwej kuchni podkarpackiej, m.in.: pierogi z kaszą, gołąbki z ziemniaków, proziaki z masłem czosnkowym, chleb z tradycyjnego pieca czy wędliny z wędzarni, która jest na miejscu. Potrawy przygotowywane są z ekologicznych produktów takich jak: jaja, mleko, sery, miód, domowe konfitury i przetwory. W swej ofercie Karczma posiada rzemieślnicze piwa z Podkarpacia, podkarpackie wina oraz tradycyjne nalewki.

Atrakcją Ośrodka jest najpiękniej położony duży basen w Polsce.
Ponadto do dyspozycji gości są dwa pola namiotowe nad Sanem. Pola wyposażone są w łazienki na miejscu (prysznice, umywalki), prąd, stacje/gniazda 220V, boisko do siatkówki plażowej, wydzielone miejsca do grillowania/ogniska, dostęp do linii brzegowej doliny Sanu, sklep spożywczy na miejscu, możliwość grillowania i parkowania auta przy namiocie.
Adres strony: https://www.zielonapolana.com.pl/pole_namiotowe.php

Korzystanie ze wszystkich atrakcji Ośrodka zawarte jest w cenie pobytu.

Prawdziwa gościnność, wyjątkowy klimat, bogata oferta oraz przystępne ceny to atuty Ośrodka Wypoczynkowego „Zielona Polana” w Łączkach.

Fotografie pochodzą od właściela obiektu.

Adres i dane kontaktowe

Adres:

Łączki 2, 37–750 Dubiecko

GPS:

49.78288, 22.348443

Zaplanuj trasę