Punk Informacji Turystycznej Gminy Krzywcza usytuowany jest w zachodniej części Babic w pięknym, starym parku krajobrazowym.

Park obejmuje drewniano-murowany dwór z XIX wieku, murowaną kuźnię oraz spichlerz.

W siedzibie Punktu można uzyskać wiele cennych i interesujących informacji w postaci książek, broszur, map i ulotek na temat zabytków, tras turystycznych, historii gminy Krzywcza i okolic oraz pomoc w zaplanowaniu pobytu na terenie Ekomuzeum Kraina Błękitnego Sanu. Zespół dworsko-parkowy jest świetnym miejscem do organizacji konferencji, szkoleń i różnego rodzaju spotkań. Posiada w pełni wyposażoną salę wraz z zapleczem kuchennym. Ponadto jest to doskonałe miejsce na warsztaty malarskie czy fotograficzne organizowane w plenerze. Na terenie zespołu istnieje również możliwość przygotowania grilla lub ogniska. Idealnie uda się tu zorganizować i przeprowadzić imprezy zarówno o charakterze kulturalnym, sportowym jak i turystycznym.

37–754 Babice